essay writersessay writer servicehashflare.io reviewsresearch paper writeracademic writing

Turniej oraz nauka gry: Splendor – Sobota 15:00-17:00

Zapraszamy wszystkich na turniej z gry Splendor od wydawcy REBEL. Jest to prosta, strategiczna gra do 4 osób. Rozgrywka trwa zazwyczaj 30 minut. Pozwala na wykazanie się sprytem i logicznym myśleniem. Spokojnie, jeśli nigdy nie zetknąłeś/łaś się z tą grą, wszystko Ci wyjaśnimy. Podejmiesz się wyzwania? Przyjdź i sprawdź, czy jesteś mistrzem strategii!

Turniej oraz nauka gry: Łupieżcy – Sobota 18:00-20:00

Skarby oraz kotki – to połączenie jest zabójcze! Poprowadź drużynę kocich Łupieżców i wykradnij skarby Rigora Mortisa! Zapraszamy na turniej najnowszej gry wydawnictwa Black Monk. Dla początkujących graczy zasady będą tłumaczone na początku rozgrywki.

Turniej oraz nauka gry: Rosyjska Ruletka – Sobota 20:00-22:00

Cenisz sobie ryzyko? Może chciałbyś postawić swoje życie na szali? Zapraszamy cię w takim razie do turnieju rosyjskiej ruletki! Może uda ci się przeżyć… a może nie. Przyłóż pistolet do swojej głowy i zaryzykuj! My cię nie podpuszczamy… ale nie odważysz się przyjść i zapisać na ten turniej. Czekamy na was w gamesroomie! Jeśli jesteś amatorem, zasady wyjaśnimy na początku turnieju.

Turniej: Eksplodujące Kotki – Niedziela 12:00-13:00

Wielkie wybuchy i słodkie kotki! Czego więcej chcieć! Zapraszamy na turniej porywczej gry o eksplodujących kotkach, będzie się działo!

resume writingessay writing servicewrite my essays onlinecloud mining for bitcoin