write my paper for meessay writing service


OM jest najaktywniejszą i drugą największą pod względem liczebności grupą na polskim Facebooku poświęconą tematyce M&A oraz wszystkiego, co z tym związane. Wśród naszych niemalże 22 tysięcy członków posiadamy niejednego konwentowego wyjadacza czy mnóstwo entuzjastów o ogromnej wiedzy. Nie brakuje nam także doświadczonych prelegentów, którzy od lat zabawiają pełne sale na panelach i konkursach wciągających na tyle, że godzina czy dwie na ich atrakcjach mija szybciej, niż pstryknięcie palcem. Zebraliśmy więc dla was wszystkich tych ludzi, aby zapewnić wam zarówno konwentową rozrywkę na najwyższym poziomie, jak i różnorodność atrakcji, aby w naszej sali każdy znalazł coś dla siebie.


Strasznie Ogarnięta Sala 1 (sala 101)

Najlepszy złodziej kontra najlepszy detektyw – Lupin vs Conan – Sobota 09:00-10:00 (panel)

Co się stanie jeśli postawimy przeciwko sobie najlepszego detektywa i najlepszego złodzieja? Arthur Doyle starał się już odpowiedzieć na to pytanie w swoich książkach – nadeszło jednak nowe pokolenie i pojedynek musi odbyć się na nowo. Tym razem do walki stają –  Arsene Lupin III – wnuk znanego francuskiego złodzieja oraz – Conan Edogawa – młody geniusz i detektyw zamieniony w dziecko. Kto wyjdzie z tego zwycięsko?
Prowadzący: Brutuś, Mantikori

Anime do oglądania na (nie)trzeźwo (uwaga, testowane na ludziach!) – Sobota 10:00-11:00 (panel)

Każdy z nas zna taką sytuację: na imprezie stypa, kumple siedzą cicho, a główna dusza towarzystwa wyszła po pół godziny do swojej dziewczyny. Normalnie impreza byłaby stracona. Na szczęście, od dzisiaj będziesz mógł zaproponować swoim kumplom seans jednego z tych wspaniałych syfów japońskiej kinematografii! Na panelu porozmawiamy o tak złych, że aż dobrych, albo po prostu śmiesznych anime. Zagłębimy się m.in. w historię japońskiego chłopca zagubionego w Kenii, żydowskich łowców duchów, a także zobaczymy walczącego na wózku inwalidzkim łowcę wampirów. Tego nie możecie przegapić!
Prowadzący: Celiungandr

Noboru Miyura i jego Chargeman Ken – prekursorzy japońskiej animacji – Sobota 11:00-12:00 (panel)

W roku 1974 na ekrany japońskich telewizorów trafił serial „Chargeman Ken”. Bezsensowny i tragicznie zanimowany nie zdobył zbyt dużej popularności. Po latach odkryty został jednak przez użytkowników nicovideo, którzy masowo zaczęli tworzyć jego przeróbki. Tytuł urósł w końcu do rangi mema tak olbrzymiego, że stał się nieodłącznym elementem japońskiej popkultury i dziś spotkać go można dosłownie wszędzie, nawet na szyldach reklamowych wielkich japońskich sklepów. Niektórzy uważają nawet, że wiele współczesnych anime garściami zaczęło czerpać zeń inspirację! Memiczność Kena zaczyna również stopniowo przenikać na Zachód. Jeśli chcesz zrozumieć fenomen tej absurdalnej serii, to serdecznie zapraszam!
Prowadzący: Celiungandr, Poltergogeist

Edgy anime, czyli jak (nie) nadziać się na krawędź? – Sobota 12:00-13:00 (panel)

Jak łatwo rozpoznać mroczne anime dla gimnazjalistów i uniknąć pocięcia się przypadkowo krawędzią? Gdzie leży granica pomiędzy groteską a kiczem? Na tym panelu zajmiemy się omówieniem, co cechuje takie tytuły jak Tokyo Ghoul, Elfen Lied czy Mirai Nikki oraz zastanowimy czy serie, które wydają się dobrze wpisywać w ustalone przez nas kryteria rzeczywiście można określić mianem „edgy”.
Prowadzący: Magiczny Krzyszof, Poltergogeist

(nie)winne przyjemności – Sobota 13:00-14:00 (panel)

Zdarza się, że lubimy jakąś serię, chociaż wiemy, że nie do końca powinniśmy. Widzimy mnóstwo wad, zalet musimy za to szukać z lupą, a i tak ciężko coś znaleźć. Nic jednak nie możemy poradzić na to, że zwyczajnie dobrze się bawimy. Dlaczego tak kochamy guilty pleasure? Spróbujmy wspólnie rozwiązać tę zagadkę.
Prowadzący: Brutuś

Straszne Kalambury – Sobota 14:00-16:00 (konkurs)

Klasyczny konkurs w edycji halloweenowej, w którym bez użycia słów musisz pokazać swoim kolegom z drużyny nazwę anime. Zbierz znajomych i wpadaj!
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Screenówka wcale nie straszna (wersja dla początkujących) – Sobota 16:00-18:00 (konkurs)

Chodzisz czasami na konkursy i zawsze denerwuje cię, że nie możesz nic wygrać, bo ta wstrętna drużyna z pierwszego rzędu przejmuje wszystko zanim zdążysz zobaczyć pytanie, przy okazji żartując z prowadzącym jak słaby jest poziom uczestników? Nigdy nie ciągnęło cię do konkursów, bo wydawało ci się, że sobie nie poradzisz? A może jesteś pierwszy raz na konwencie i chciałbyś spróbować jak to jest pozgadywać z jakiego anime jest dany screen? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to serdecznie zapraszam na przyjazną początkującym wersję klasycznego konkursu rozpoznawania anime po obrazku.
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Czy League of Legends powinno umrzeć – Sobota 18:00-19:00 (panel)

League of Legends – gra, której z pewnością nie trzeba przedstawiać nikomu. Wielu nazywa ją jedną z najlepszych gier w jakie grali – inni wręcz przeciwnie. Nie łatwo jest podać jednoznaczną odpowiedź – ciągle ogromna ilość graczy po 10 latach musi świadczyć przecież o jakimś poziomie – z kolei dziwne i niezrozumiałe decyzje twórców sprawiają, że trudno myśleć o tej grze jako o czymś innym niż wielkim przypadku. Więc jak to w końcu jest z tym LoLem? Zapraszamy na panel dyskusyjny.
Prowadzący: Frankentlen, Jack the R.I.P.er

Wielobój sezonowy – Sobota 19:00-21:00 (konkurs)

Oglądasz mnóstwo bajek na bieżąco? Niestraszne ci najróżniejsze konkurencje i rywalizacja? W takim razie zapraszamy na wielobój sezonowy! Tym razem konkurs będzie dotyczył serii od zimy 2017 do jesieni 2018.
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Figurkowanie dla początkujących – gdzie (nie) zamawiać? – Sobota 21:00-23:00 (panel)

Podobają ci się kawałki plastiku twoich ulubionych postaci? Masz uczucie, że chciałbyś w nie rzucić swoimi pieniędzmi, ale nie masz pojęcia, jak się do tego zabrać? Zapraszam serdecznie na mój panel, gdzie poznasz tajniki sprowadzania stuffu z Japonii oraz dowiesz się jakich sklepów unikać, aby nie przepłacić.
Prowadzący: Zołzi

Król horroru na Twojej półce, czyli Junji Itou w Polsce – Sobota 23:00-00:00 (panel)

Jounji Itou jest uznawany za mistrza horroru, a jego mangi coraz częściej wydawane są w Polsce. Po które z nich warto sięgnąć w halloweenowy wieczór? Które straszą klimatem i potworami, a które poziomem? Skąd się wziął tytuł mangaki? Tutaj się tego dowiecie.
Prowadzący: Espooke

Halloweenowe Tabu – Niedziela 00:00-02:00 (konkurs)

Opisywanie fabuły anime swoim znajomym wydaje się proste. Ale czy potrafiłbyś to zrobić, gdyby nie wolno ci było używać kilku kluczowych słów związanych z tym tytułem? Jeśli chcesz się przekonać, to spróbuj swoich sił w tym konkursie.
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Burza mózgów – czego chcę na moim konwencie? – Niedziela 02:00-03:00 (panel)

Zastanawiałeś się kiedyś, jak powinien wyglądać twój idealny konwent? Czy jednak na pewno byłby on idealny? Może jeszcze na coś nie wpadłeś? A może któryś z twoich pomysłów nie jest tak genialny jak ci się wydaje? Przyjdź i podziel się swoją wizją, a razem będziemy w stanie wymyślić konwent, jakiego jeszcze świat nie widział – a szkoda!
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

– zmiana czasu – przestawiamy zegarki z godziny 3:00 na 2:00 –

Co nas wkurza w konwentowych atrakcjach? – Niedziela 02:00-03:00 (panel)

„Zasady tego konkursu są niesprawiedliwe!”, „Ta atrakcja jest bez sensu”, „Ten prowadzący panelu, nie dopuszcza nikogo do słowa” czy „Czemu ci uczestnicy muszą przeszkadzać w prowadzeniu atrakcji?!”. Czy kiedykolwiek takie myśli kłębiły się w twojej głowie podczas konwentu? Jeśli tak, to teraz masz okazję podzielić się tym z ludźmi wokół, przedyskutować, czy faktycznie coś jest wadą czy zaletą, a także zastanowić się jak naprawić konkretny problem atrakcji, które tak chętnie odwiedzamy.
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Co to za dziewczynka? – Niedziela 03:00-04:00 (konkurs)

Jesteś w stanie zapamiętać i wymienić wszystkie swoje sezonowe crushe, jak i wieloletnie waifu? Wpadnij koniecznie na konkurs rozpoznawania postaci żeńskich – słodkie dziewczynki, zmysłowe kobiety i cała masa innych animowanych bishoujo czeka!
Prowadzący: Mantikori

Adwokat diabła – Niedziela 04:00-05:00 (panel)

Wszyscy umiemy wymienić, co SAO robiło źle, a co w Steins;Gate było dobre. A gdyby tak w drugą stronę? Spróbujmy wspólnie poszukać wad tytułów uważanych za świetne i zalet tych beznadziejnych. Uwaga, panel ma charakter dyskusyjny, więc prowadzący zastrzegają sobie prawo do zmuszania uczestników do udzielania się!
Prowadzący: Frankentlen

Co to za chłopiec? – Niedziela 05:00-06:00 (konkurs)

Jesteś w stanie zapamiętać i wymienić wszystkie swoje sezonowe crushe, jak i wieloletnich mężów? Wpadnij koniecznie na konkurs rozpoznawania postaci męskich – słodcy chłopcy, umięśnieni przystojniacy i cała masa innych animowanych bishounenów czeka!
Prowadzący: Mantikori

Tak to leciało! – Niedziela 06:00-08:00 (konkurs)

Każdy zna takie openingi, od śpiewania których nie może się powstrzymać. Jeśli sam należysz do takich osób, spróbuj sił w naszej zabawie – jest robiona właśnie dla takich jak ty!
Prowadzący: Brutuś, Frankentlen

Czyj to mundurek? – Niedziela 08:00-09:00 (konkurs)

Nie szata zdobi licbusa…, ale w tym konkursie wręcz przeciwnie! Zapraszam na screenówkę z serii szkolnych (i nie tylko), w której tytuł serii będziecie musieli rozpoznać, widząc tylko mundurek postaci.
Prowadzący: Mantikori

Mahou Shoujo, która była androidem, czyli panel o Cutie Honey – Niedziela 09:00-11:00 (panel)

Czasem bywa policjantką, innym razem jest piosenkarką, ale jej prawdziwa tożsamość to wojowniczka o miłość i sprawiedliwość: Cutie Honey. Zdolna przybrać każdą tożsamość, częściej rozebrana niż ubrana, tnąca swoich wrogów mieczem androidka pojawiła się w roku 1973 i do tej pory żyje w świadomości Japończyków – dla przykładu, w tym roku dostała nową serię TV. Swoim istnieniem namieszała trochę w światku anime i mangi, wpływając na gatunek mahou shoujo czy rozpowszechniając uwielbiane przez męskich widzów ecchi. Czy jednak ma coś do zaoferowania dla dzisiejszego widza? Jeśli tak, to od której wersji tej postaci powinno się zacząć? Odpowiedzi zostaną udzielone na tym właśnie panelu.
Prowadzący: Frankentlen

Wstydliwe lata wczesno-otakowe – Niedziela 11:00-12:00 (panel)

Każdy z nas kiedyś miał 13 lat i uważał Naruto za najlepsze anime, oburzał się na słowa „chińskie bajki” albo marzył o zamieszkaniu w Japonii. Teraz jako ironiczni, świadomi widzowie z dystansem oczywiście nie możemy sobie pozwolić na takie zachowanie. Dlatego też ten lekki pogadankowy panel ma na celu nostalgiczny powrót do czasów, kiedy nie musieliśmy być poważnymi widzami z poważnym gustem – pogadajmy na luzie o przeszłości, która do dziś napawa nas wstydem.
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Konkurs AMV-kowy – Niedziela 12:00-13:00 (konkurs)

Konkurs na spostrzegawczość i koordynację ręka-oko. Jak wiele serii jesteś w stanie skojarzyć po dosłownie kilkusekundowych scenach przewijających się jedna po drugiej w AMV-ce? I czy choć połowę z tych rozpoznanych zdążysz zapisać zanim video się skończy?
Prowadzący: Mantikori

Wuxia, czyli chińskie opowieści o mistrzach sztuk walki – Niedziela 13:00-14:00 (panel)

Wuxia to gatunek chińskiej literatury opowiadający o przygodach niepokonanych bohaterów używających starożytnych chińskich sztuk walki. Ta odmiana fantasy zainspirowała wiele dzieł, zarówno mangi i anime, a także bardzo znanych produkcji zachodnich. Jeśli lubisz klimaty fantastyczne, to serdecznie zapraszam na panel
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Czy anime stało się mainstreamowe? – Niedziela 14:00-15:00 (panel)

W ostatnich latach anime coraz bardziej zaznacza swoją pozycję na Zachodzie i w Polsce. Portale z tymi słynnymi chińskimi bajkami są coraz bardziej znane, same serie pojawiają się chociażby na Netflixie i od coraz większej liczby ludzi można usłyszeć, że oglądali jakiegoś One Punch Mana czy Atak Tytanów. Czy anime w taki sposób coraz bardziej przenika do mainstreamu? Jak to się może dalej potoczyć? Gdzie jeszcze będziemy mogli spotkać fanów naszych ulubionych serii? Zapraszam do dyskusji.
Prowadzący: Magiczny Krzysztof

Strasznie Ogarnięta Sala 2 (sala 102)

Wcale nie straszne, za to w pełni słodkie dziewczynki spod znaku Kirary – Sobota 09:00-11:00 (panel)

Manga Time Kirara jest magazynem seinen, który oferuje tytuły głównie o słodkich dziewczynkach robiących słodkie rzeczy (CGDCT). Na tym panelu zapoznasz się z anime, które są adaptacjami tytułów z wyżej wymienionego magazynu. Duża ilość słodkich dziewczynek gwarantowana!
Prowadzący: Wilkonłak

Screenówka gier z motywem Halloween – Sobota 11:00-13:00 (konkurs)

Znasz się na grach i pamiętasz gdzie byłeś w nich pośród dyń? Zatem zapraszam cię do sprawdzenia tego w jedynym w swoim rodzaju konkursie.
Prowadzący: Wilkonłak

Przegląd japońskich gier mobilnych – Sobota 13:00-14:00 (panel)

Japońskie gry mobilne od zawsze były popularne na wschodzie. Od kilku lat zdobywają również rzesze fanów wśród zachodnich fanów. Przyjdź i zobacz, o co w tym chodzi i w jakie tytuły warto grać!
Prowadzący: Spieleton

Rolnictwo w anime – Sobota 14:00-15:00 (panel)

Chociaż rolnictwo nieczęsto jest motywem przewodnim w anime, nieraz pojawia się w tle. Zapraszam cię na panel, który przybliży ci klimat niczym z naszej polskiej wsi.
Prowadzący: Wilkonłak

MAL od środka – Sobota 15:00-16:00 (panel)

MyAnimeList to wciąż najpopularniejsza platforma pozwalająca na tworzenie listy obejrzanych serii. Ostatnio jednak spotyka się z wieloma problemami i krytyką ze względu na kontrowersyjną politykę. Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, a także pokazać, jak działa cała strona – wszystko to z perspektywy moderatora z ponad dwuletnim stażem.
Prowadzący: Espooke

Anime dla prawdziwych mężczyzn – Sobota 16:00-18:00 (panel)

Znudziły ci się przesłodzone serie i potrzebujesz czegoś z dużą ilością akcji? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to zapraszam na przedstawienie serii, które zagwarantują ci odpowiednią ilość męskości.
Prowadzący: Wilkonłak

Skąd ten pokój? – Sobota 18:00-19:00 (konkurs)

Anime rozpoznać można po wszystkim, ale czy dałbyś radę je rozpoznać po samym pokoju? Przekonajmy się, czy twa pamięć cię nie myli.
Prowadzący: Wilkonłak

Speed Dating – edycja dla fanów anime – Sobota 19:00-21:00 (wydarzenie)

Czasem trudno znaleźć nowych znajomych na konwencie. Jeszcze trudniej przyjaciela. Za to najtrudniej poznać chłopaka/dziewczynę. Mosty między ludźmi łatwiej zbudować z czyjąś pomocą i oto ona! Ta atrakcja pomoże wam poznać ludzi. Ewentualnych nowych przyjaciół, a może i nawet drugą połówkę. Nie martwcie się, zadbamy o około mangowy klimat. Zapraszamy!
Prowadzący: Frankentlen, Celiungandr

Teatralność w anime – Sobota 21:00-22:00 (panel)

Anime i teatr – na pierwszy rzut oka dwa zupełnie różne światy, rządzące się własnymi zasadami. Zaskakującym może się więc okazać, że istnieją takie tytuły, które starają się je ze sobą połączyć i czynią to z nad wyraz dobrym skutkiem. Ekspresywna gra aktorska, skuteczne operowanie światłem i dźwiękiem, czy też nawet symulowanie sceny z faktycznymi rekwizytami – zapraszam na panel poświęcony anime, które swą formą bardziej przypominają spektakl teatralny, niż typową japońską kreskówkę.
Prowadzący: Poltergogeist

Krótko o shortach – Sobota 22:00-23:00 (panel)

Brakuje Ci czasu na oglądanie anime? Masz wolną chwilę? A może szukasz serii, którą skończysz w jeden wieczór? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak, zapraszam na mój panel. Zaprezentuję na nim godne uwagi serie, których odcinki nie trwają dłużej niż kwadrans.
Prowadzący: Poltergogeist

Nie taki komiks straszny – zachodnie komiksy dla mangowca – Sobota 23:00-00:00 (panel)

Komiksy zachodnie w swojej istocie nie są bardzo odległe od mang. Różnią się stylistyką i narracją, ale u struktur stanowią bardzo podobne medium. Na tym panelu dowiecie się, co tracicie, nie czytając ich oraz jak w nie wejść i się nie bać. Dostaniecie także kilka rekomendacji i usłyszycie również o m.in. problemach zespołu black metalowego, wylewających się z dziury na niebie latających dinozaurach i rozmnażających się robotach z telewizorami zamiast głowy.
Prowadzący: Celiungandr

Piekielny wielobój muzyczny – Niedziela 00:00-02:00 (konkurs)

Po jednej nutce? Po chińsku? Od tyłu? W wersji jazzowej? Skrzypcowej? A może zanucone przez tego gościa z ostatniego rzędu, który nawet nie bierze udziału w tym konkursie? Jeśli uważasz, że Twoja wiedza muzyczna podoła każdemu z tych zadań, serdecznie zapraszam na konkurs dla prawdziwych ekspertów w dziedzinie openingów i endingów.
Prowadzący: Mantikori

Czy anime może być straszne? – Niedziela 02:00-03:00 (panel)

Dynie są pomarańczowe, noc ciemna, lemingi posłuszne, a anime to medium rysunkowe. Nic dziwnego, że trudno skojarzyć bajki ze strachem jako takim, bo niby jak rysunek ma wzbudzić nasz niepokój? Nie jest to jednak rzecz niemożliwa i o tym porozmawiamy sobie na tym panelu.
Prowadzący: Brutuś, Frankentlen

– zmiana czasu – przestawiamy zegarki z godziny 3:00 na 2:00 –

Licealne romanse, demony i hitlerowskie mechy – czyli o serii Persona – Niedziela 02:00-04:00 (panel)

Persona to jedna z najpopularniejszych marek gier typu jRPG, nie tylko w Japonii. Pomimo tego, że seria liczy tylko pięć ponumerowanych odsłon, jest ona przez fanów otoczona niemalże kultem i wyjątkowo szybko zdobywa nowych wielbicieli, nie tylko wśród lubiących japońskie erpegi. Dzięki temu dostaliśmy sporo gier pobocznych, anime, novelek oraz mang. Co zadecydowało o takiej popularności serii i jaka jest jej historia? Tego dowiecie się na tym panelu!
Prowadzący: Frankentlen, Jack the R.I.P.er

Okultystyczny cyberpunk – Shin Megami Tensei – Niedziela 04:00-05:00 (panel)

Rok 2017, cały growy światek zachwyca się Personą 5, tak jak jeszcze parę lat temu zachwycał się Personą 4, a jeszcze wcześniej Personą 3. Nieliczni pamiętają o wcześniejszych częściach — a jeszcze mniejsza grupa zaznajomiona jest głębiej z matczyną serią Persony — Shin Megami Tensei. To właśnie tę franczyzę chciałbym wam przybliżyć na tym panelu oraz pokazać, że ma ona do zaoferowania o wiele więcej niż gry o randkowaniu z dziewczynkami.
Prowadzący: Jack the R.I.P.er

Następcy Transformerów – O „Brave Series” słów kilka – Niedziela 05:00-06:00 (panel)

Pod koniec lat 80. firma Takara zamknęła w Japonii linię fabularną pierwszej generacji Transformers. Powodem decyzji było wyraźnie malejące zainteresowanie zakupem związanych z tą produkcją zabawek. Nie zmalały jednak potrzeby finansowe korporacji. W związku z tym Takara zawiązała współpracę ze studiem Sunrise i zleciła mu wyprodukowanie nowego cyklu anime, reklamującego jej nową linię. Tak oto narodziło się „Brave Series”. Cykl odniósł olbrzymi sukces i uratował umierający, wydawać by się mogło, gatunek Super Robot. Chcesz dowiedzieć się więcej o jego historii? O tym, jak duży wpływ miał on na wiele dzisiejszych produkcji i poznać lepiej najciekawsze jego odsłony? Zapraszam.
Prowadzący: Poltergogeist

Strasznie złe anime – Niedziela 06:00-07:00 (panel)

Superchirurg zwalczający raka gołymi pięściami? Przygłupi samuraj władający laserowym pistoletem i gubiący nieustannie klatki animacji w walce z lateksowymi nudystami? Bohater dziecięcej krucjaty, odradzający się, by poprowadzić dziewczęta z katolickiej szkoły do walki z chrześcijańskimi ninja? Zawody sportowe polegające na opowiadaniu, jaką kupę się dzisiaj zrobiło? Tak, te anime naprawdę istnieją! I są zdecydowanie straszniejsze i bardziej absurdalne niż mógłbyś się spodziewać! Jeśli znudziły ci się już tylko trochę złe serie i szukasz czegoś naprawdę szokującego, czy wyjątkowego, to jest to panel właśnie dla ciebie! Tona śmiechu gwarantowana
Prowadzący: Magiczny Krzysztof, Poltergogeist

The future is now – mangi, które zobaczymy na ekranie – Niedziela 07:00-08:00 (panel)

Co chwilę słyszymy o zapowiedzi nowych serii animowanych. Często trudno jest nam przez to dotrzeć do tych najbardziej wartościowych. Na tym panelu nie dostaniecie odpowiedzi na to jakie anime będzie dobre – ale dowiecie się, które mają potencjał. Tutaj możecie poznać mangi, które niedługo dostaną anime i które z nich mają przynajmniej interesujący materiał źródłowy.
Prowadzący: Espooke

Czy anime może być sztuką? – Niedziela 08:00-09:00 (panel)

Przez wielu postronnych anime postrzegane są jako głupkowate „chińskie bajki”. Trudno się dziwić takiej opinii, gdy tak często oglądamy tytuły, których bohaterkami są wielkookie biuściaste gapy… A jednak istnieją produkcje tak bardzo odmienne i wysmakowane artystycznie, że z czystym sumieniem można nazwać je dziełami sztuki. I to właśnie im ten panel będzie poświęcony.
Prowadzący: Poltergogeist

Mangowe perełki w Polsce – Niedziela 09:00-10:00 (panel)

Polski rynek mang stale się rozwija. W natłoku nowych tytułów łatwo jest przeoczyć coś wartego uwagi. A jak jeszcze dodamy do tego tytuły, które od lat są wydane, to można dojść do wniosku że szuka się igły w stogu siana. Tak jednak nie jest – perełek w Polsce jest dużo i tutaj będziecie mogli o nich usłyszeć.
Prowadzący: Brutuś, Espooke

Anime (nie) tylko dla najmłodszych – Niedziela 10:00-11:00 (panel)

Masz młodsze rodzeństwo i chciałbyś je zainteresować swoim hobby, ale kompletnie nie masz pojęcia, jaki tytuł będzie do tego odpowiedni? Chciałbyś udowodnić rodzicom, że anime to nie tylko durnowate bijatyki przesycone erotyką? A może po prostu szukasz dobrej produkcji familijnej, przy której świetnie będą się bawić zarówno młodsi, jak i starsi widzowie? Dobrze zatem trafiłeś – to panel właśnie dla ciebie!
Prowadzący: Poltergogeist

Netflix okiem mangowca – Niedziela 11:00-12:30 (panel)

Netflix od dawna skutecznie zastępuje nam telewizję, dając do dyspozycji setki seriali i filmów. Co jednak ma do zaoferowania mangowcowi? Czy znajdziemy tam jakieś ciekawe serie animowane z Japonii? A jeśli nie – to chociaż amerykańską kreskówkę, która godnie zastąpi nam brak anime? Przyjdź na ten panel, aby dowiedzieć się, dlaczego warto zainwestować w Netflixa!
Prowadzący: Brutuś

Zgniłe mango, czyli panel o fatalnych mangach – Niedziela 12:30-13:30 (panel)

Czasami trafia się na dzieła tak złe, że aż dobre. Zwłaszcza jeśli jest się fanem mang. To medium, w którym autorzy mogą puścić wodze fantazji – co najczęściej kończy się tragicznie. Ale za to jak zabawnie! Jeśli jesteście ciekawi takich potworków, to panel dla was.
Prowadzący: Espooke

Czasowe podróże, małe i duże – Niedziela 13:30-15:00 (panel)

Kosmici, esperzy, podróżnicy w czasie… kto nie chciałby ich poznać? Na tym panelu pojawią się akurat Ci ostatni, więc nie martwcie się, jeśli pierwsze spotkanie z nimi nie będzie zbytnio udane. Zawsze możecie przenieść się pomiędzy wymiarami albo skoczyć do przeszłości, aby je przeżyć drugi, trzeci albo nawet jedenasty raz. Oczywiście, o ile taki będzie wybór bramy.
Prowadzący: Mantikori


essay writingwrite my essay for meessay writing serviceaeon coin reviewcustom writingbuy essay paperchangelly exchangeMost of all, we are proud of our dedicated team, who has both the creativity and understanding of our clients’ needs. Our writers always follow your instructions and bring fresh ideas to the table, which remains a huge part of success in writing an essay. We guarantee the authenticity of your paper, whether it’s an essay or a dissertation. Furthermore, we ensure confidentiality of your personal information, so the chance that someone will find out about our cooperation is slim to none. We do not share any of your information to anyone with paper help. Keep up the good work; I read few posts on this website, including I consider that your blog is fascinating and has sets of the fantastic piece of information. Thanks for your valuable efforts.

Top rated prepare my essay service that guarantees regular shipping. Obtain via the internet scholastic document assist to for college kids. By professionals looked into Andamp; fine quality special authored duties. The necessary office for writers write essays for money