research paper writinghttps://www.essayonlineservice.orgresearch papers for saleacademic writing

Wcale nie straszne, za to w pełni słodkie dziewczynki spod znaku Kirary – Sobota 09:00-11:00 (panel)

Manga Time Kirara jest magazynem seinen, który oferuje tytuły głównie o słodkich dziewczynkach robiących słodkie rzeczy (CGDCT). Na tym panelu zapoznasz się z anime, które są adaptacjami tytułów z wyżej wymienionego magazynu. Duża ilość słodkich dziewczynek gwarantowana!
Prowadzący: Wilkonłak

Screenówka gier z motywem Halloween – Sobota 11:00-13:00 (konkurs)

Znasz się na grach i pamiętasz gdzie byłeś w nich pośród dyń? Zatem zapraszam cię do sprawdzenia tego w jedynym w swoim rodzaju konkursie.
Prowadzący: Wilkonłak

Przegląd japońskich gier mobilnych – Sobota 13:00-14:00 (panel)

Japońskie gry mobilne od zawsze były popularne na wschodzie. Od kilku lat zdobywają również rzesze fanów wśród zachodnich fanów. Przyjdź i zobacz, o co w tym chodzi i w jakie tytuły warto grać!
Prowadzący: Spieleton

Rolnictwo w anime – Sobota 14:00-15:00 (panel)

Chociaż rolnictwo nieczęsto jest motywem przewodnim w anime, nieraz pojawia się w tle. Zapraszam cię na panel, który przybliży ci klimat niczym z naszej polskiej wsi.
Prowadzący: Wilkonłak

MAL od środka – Sobota 15:00-16:00 (panel)

MyAnimeList to wciąż najpopularniejsza platforma pozwalająca na tworzenie listy obejrzanych serii. Ostatnio jednak spotyka się z wieloma problemami i krytyką ze względu na kontrowersyjną politykę. Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, a także pokazać, jak działa cała strona – wszystko to z perspektywy moderatora z ponad dwuletnim stażem.
Prowadzący: Espooke

Anime dla prawdziwych mężczyzn – Sobota 16:00-18:00 (panel)

Znudziły ci się przesłodzone serie i potrzebujesz czegoś z dużą ilością akcji? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to zapraszam na przedstawienie serii, które zagwarantują ci odpowiednią ilość męskości.
Prowadzący: Wilkonłak

Skąd ten pokój? – Sobota 18:00-19:00 (konkurs)

Anime rozpoznać można po wszystkim, ale czy dałbyś radę je rozpoznać po samym pokoju? Przekonajmy się, czy twa pamięć cię nie myli.
Prowadzący: Wilkonłak

Speed Dating – edycja dla fanów anime – Sobota 19:00-21:00 (wydarzenie)

Czasem trudno znaleźć nowych znajomych na konwencie. Jeszcze trudniej przyjaciela. Za to najtrudniej poznać chłopaka/dziewczynę. Mosty między ludźmi łatwiej zbudować z czyjąś pomocą i oto ona! Ta atrakcja pomoże wam poznać ludzi. Ewentualnych nowych przyjaciół, a może i nawet drugą połówkę. Nie martwcie się, zadbamy o około mangowy klimat. Zapraszamy!
Prowadzący: Frankentlen, Celiungandr

Teatralność w anime – Sobota 21:00-22:00 (panel)

Anime i teatr – na pierwszy rzut oka dwa zupełnie różne światy, rządzące się własnymi zasadami. Zaskakującym może się więc okazać, że istnieją takie tytuły, które starają się je ze sobą połączyć i czynią to z nad wyraz dobrym skutkiem. Ekspresywna gra aktorska, skuteczne operowanie światłem i dźwiękiem, czy też nawet symulowanie sceny z faktycznymi rekwizytami – zapraszam na panel poświęcony anime, które swą formą bardziej przypominają spektakl teatralny, niż typową japońską kreskówkę.
Prowadzący: Poltergogeist

Krótko o shortach – Sobota 22:00-23:00 (panel)

Brakuje Ci czasu na oglądanie anime? Masz wolną chwilę? A może szukasz serii, którą skończysz w jeden wieczór? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak, zapraszam na mój panel. Zaprezentuję na nim godne uwagi serie, których odcinki nie trwają dłużej niż kwadrans.
Prowadzący: Poltergogeist

Nie taki komiks straszny – zachodnie komiksy dla mangowca – Sobota 23:00-00:00 (panel)

Komiksy zachodnie w swojej istocie nie są bardzo odległe od mang. Różnią się stylistyką i narracją, ale u struktur stanowią bardzo podobne medium. Na tym panelu dowiecie się, co tracicie, nie czytając ich oraz jak w nie wejść i się nie bać. Dostaniecie także kilka rekomendacji i usłyszycie również o m.in. problemach zespołu black metalowego, wylewających się z dziury na niebie latających dinozaurach i rozmnażających się robotach z telewizorami zamiast głowy.
Prowadzący: Celiungandr

Piekielny wielobój muzyczny – Niedziela 00:00-02:00 (konkurs)

Po jednej nutce? Po chińsku? Od tyłu? W wersji jazzowej? Skrzypcowej? A może zanucone przez tego gościa z ostatniego rzędu, który nawet nie bierze udziału w tym konkursie? Jeśli uważasz, że Twoja wiedza muzyczna podoła każdemu z tych zadań, serdecznie zapraszam na konkurs dla prawdziwych ekspertów w dziedzinie openingów i endingów.
Prowadzący: Mantikori

Czy anime może być straszne? – Niedziela 02:00-03:00 (panel)

Dynie są pomarańczowe, noc ciemna, lemingi posłuszne, a anime to medium rysunkowe. Nic dziwnego, że trudno skojarzyć bajki ze strachem jako takim, bo niby jak rysunek ma wzbudzić nasz niepokój? Nie jest to jednak rzecz niemożliwa i o tym porozmawiamy sobie na tym panelu.
Prowadzący: Brutuś, Frankentlen

– zmiana czasu – przestawiamy zegarki z godziny 3:00 na 2:00 –

Licealne romanse, demony i hitlerowskie mechy – czyli o serii Persona – Niedziela 02:00-04:00 (panel)

Persona to jedna z najpopularniejszych marek gier typu jRPG, nie tylko w Japonii. Pomimo tego, że seria liczy tylko pięć ponumerowanych odsłon, jest ona przez fanów otoczona niemalże kultem i wyjątkowo szybko zdobywa nowych wielbicieli, nie tylko wśród lubiących japońskie erpegi. Dzięki temu dostaliśmy sporo gier pobocznych, anime, novelek oraz mang. Co zadecydowało o takiej popularności serii i jaka jest jej historia? Tego dowiecie się na tym panelu!
Prowadzący: Frankentlen, Jack the R.I.P.er

Okultystyczny cyberpunk – Shin Megami Tensei – Niedziela 04:00-05:00 (panel)

Rok 2017, cały growy światek zachwyca się Personą 5, tak jak jeszcze parę lat temu zachwycał się Personą 4, a jeszcze wcześniej Personą 3. Nieliczni pamiętają o wcześniejszych częściach — a jeszcze mniejsza grupa zaznajomiona jest głębiej z matczyną serią Persony — Shin Megami Tensei. To właśnie tę franczyzę chciałbym wam przybliżyć na tym panelu oraz pokazać, że ma ona do zaoferowania o wiele więcej niż gry o randkowaniu z dziewczynkami.
Prowadzący: Jack the R.I.P.er

Następcy Transformerów – O „Brave Series” słów kilka – Niedziela 05:00-06:00 (panel)

Pod koniec lat 80. firma Takara zamknęła w Japonii linię fabularną pierwszej generacji Transformers. Powodem decyzji było wyraźnie malejące zainteresowanie zakupem związanych z tą produkcją zabawek. Nie zmalały jednak potrzeby finansowe korporacji. W związku z tym Takara zawiązała współpracę ze studiem Sunrise i zleciła mu wyprodukowanie nowego cyklu anime, reklamującego jej nową linię. Tak oto narodziło się „Brave Series”. Cykl odniósł olbrzymi sukces i uratował umierający, wydawać by się mogło, gatunek Super Robot. Chcesz dowiedzieć się więcej o jego historii? O tym, jak duży wpływ miał on na wiele dzisiejszych produkcji i poznać lepiej najciekawsze jego odsłony? Zapraszam.
Prowadzący: Poltergogeist

Strasznie złe anime – Niedziela 06:00-07:00 (panel)

Superchirurg zwalczający raka gołymi pięściami? Przygłupi samuraj władający laserowym pistoletem i gubiący nieustannie klatki animacji w walce z lateksowymi nudystami? Bohater dziecięcej krucjaty, odradzający się, by poprowadzić dziewczęta z katolickiej szkoły do walki z chrześcijańskimi ninja? Zawody sportowe polegające na opowiadaniu, jaką kupę się dzisiaj zrobiło? Tak, te anime naprawdę istnieją! I są zdecydowanie straszniejsze i bardziej absurdalne niż mógłbyś się spodziewać! Jeśli znudziły ci się już tylko trochę złe serie i szukasz czegoś naprawdę szokującego, czy wyjątkowego, to jest to panel właśnie dla ciebie! Tona śmiechu gwarantowana
Prowadzący: Magiczny Krzysztof, Poltergogeist

The future is now – mangi, które zobaczymy na ekranie – Niedziela 07:00-08:00 (panel)

Co chwilę słyszymy o zapowiedzi nowych serii animowanych. Często trudno jest nam przez to dotrzeć do tych najbardziej wartościowych. Na tym panelu nie dostaniecie odpowiedzi na to jakie anime będzie dobre – ale dowiecie się, które mają potencjał. Tutaj możecie poznać mangi, które niedługo dostaną anime i które z nich mają przynajmniej interesujący materiał źródłowy.
Prowadzący: Espooke

Czy anime może być sztuką? – Niedziela 08:00-09:00 (panel)

Przez wielu postronnych anime postrzegane są jako głupkowate „chińskie bajki”. Trudno się dziwić takiej opinii, gdy tak często oglądamy tytuły, których bohaterkami są wielkookie biuściaste gapy… A jednak istnieją produkcje tak bardzo odmienne i wysmakowane artystycznie, że z czystym sumieniem można nazwać je dziełami sztuki. I to właśnie im ten panel będzie poświęcony.
Prowadzący: Poltergogeist

Mangowe perełki w Polsce – Niedziela 09:00-10:00 (panel)

Polski rynek mang stale się rozwija. W natłoku nowych tytułów łatwo jest przeoczyć coś wartego uwagi. A jak jeszcze dodamy do tego tytuły, które od lat są wydane, to można dojść do wniosku że szuka się igły w stogu siana. Tak jednak nie jest – perełek w Polsce jest dużo i tutaj będziecie mogli o nich usłyszeć.
Prowadzący: Brutuś, Espooke

Anime (nie) tylko dla najmłodszych – Niedziela 10:00-11:00 (panel)

Masz młodsze rodzeństwo i chciałbyś je zainteresować swoim hobby, ale kompletnie nie masz pojęcia, jaki tytuł będzie do tego odpowiedni? Chciałbyś udowodnić rodzicom, że anime to nie tylko durnowate bijatyki przesycone erotyką? A może po prostu szukasz dobrej produkcji familijnej, przy której świetnie będą się bawić zarówno młodsi, jak i starsi widzowie? Dobrze zatem trafiłeś – to panel właśnie dla ciebie!
Prowadzący: Poltergogeist

Netflix okiem mangowca – Niedziela 11:00-12:30 (panel)

Netflix od dawna skutecznie zastępuje nam telewizję, dając do dyspozycji setki seriali i filmów. Co jednak ma do zaoferowania mangowcowi? Czy znajdziemy tam jakieś ciekawe serie animowane z Japonii? A jeśli nie – to chociaż amerykańską kreskówkę, która godnie zastąpi nam brak anime? Przyjdź na ten panel, aby dowiedzieć się, dlaczego warto zainwestować w Netflixa!
Prowadzący: Brutuś

Zgniłe mango, czyli panel o fatalnych mangach – Niedziela 12:30-13:30 (panel)

Czasami trafia się na dzieła tak złe, że aż dobre. Zwłaszcza jeśli jest się fanem mang. To medium, w którym autorzy mogą puścić wodze fantazji – co najczęściej kończy się tragicznie. Ale za to jak zabawnie! Jeśli jesteście ciekawi takich potworków, to panel dla was.
Prowadzący: Espooke

Czasowe podróże, małe i duże – Niedziela 13:30-15:00 (panel)

Kosmici, esperzy, podróżnicy w czasie… kto nie chciałby ich poznać? Na tym panelu pojawią się akurat Ci ostatni, więc nie martwcie się, jeśli pierwsze spotkanie z nimi nie będzie zbytnio udane. Zawsze możecie przenieść się pomiędzy wymiarami albo skoczyć do przeszłości, aby je przeżyć drugi, trzeci albo nawet jedenasty raz. Oczywiście, o ile taki będzie wybór bramy.
Prowadzący: Mantikori

essay writershashflare.io reviewswrite my essays onlinePlace order via website – Indicate all important details about your assignment Chat and choose perfect essay writer online – We have experts in all academic fields Follow writing process – Observe writers as they work on your paper. Submit paper and reach goals – Get the best grades with the help of EduBirdie!essay writing services. Your quizlets or complete it yourself, keeping these simple requirements in mind will help secure your success.