Dobrze Wam znana para Yaki Kingu, czyli Yumiko i Daniel, specjalnie dla was przygotują wyjątkową salę przez cały czas trwania konwentu. Nie szukajcie więc ich w swojej mobilnej kuchni, bo będą z nami w budynku w swojej sali🎏!
Na AnimeConie pojawi się sala Yaki Kingu Izakaya, specjalna restauracja japońska, w której będzie można zjeść autentyczne japońskie potrawy🍙🍡, jak i miło spędzić czas. W tym niesamowitym miejscu będziecie mogli zobaczyć wyjątkową galerię rysunków susaiga i kaligrafię japońską shodo wykonaną przez Yumiko. Znajdziecie również wystawę unikatowych figurek ze słynnych serii manga i anime, jak i liczne rękodzieła japońskich artystów, których to będzie można stać się właścicielem🏮.
Oprócz cały czas prezentowanych zdjęć i filmów autorstwa Yaki Kingu, każdego dnia odbędą się spotkania i wykłady o Japonii🇯🇵, między innymi na temat japońskiej jesieni🍂 i tego jak być kierowcą w kraju kwitnącej wiśni🌸.
🧋Bubble tea🧋

Martwiliście się, że na konwencie zabraknie kultowego Bubble Tea Yoppo? No to już nie musicie się obawiać, bo na AnimeConie każdy będzie mógł kupić od nich azjatycką zieloną herbatę🍵 z dodatkiem orzeźwiającego syropu owocowego🍓 i pękającymi kulkami boba. I to w dwóch wersjach – na ciepło🔥 lub na zimno❄️!

A odważnym polecamy spróbowanie opcji losowej herbaty z losowymi kulkami, być może odkryjecie smakowe nowe horyzonty 😜

Głodni? Spragnieni? Na AnimeConie nie zabraknie oczywiście japońskich 🍡🍙przekąsek oraz napojów!

Założyciele Yamamoto Matcha & Food połączyli swoją miłość do najwyższej jakości 🍵zielonej herbaty🍵 oraz podróży, przedstawiając japońską kulturę w oparciu zarówno o długowieczną tradycję jak i nowoczesną popkulturę. Zapraszają do spróbowania napojów z matchą z prefektury Shizuoka oraz pysznych streetfodowych przekąsek!

Instagram: https://www.instagram.com/yamamotomatcha

Na AnimeConie na pewno nikomu nie zaburczy w brzuchu ponieważ nikt przecież nie oprze się przepysznym rybkom🎏 z nadzieniem od Taiyaki House !
Taiyaki to tradycyjne japońskie ciasteczka w kształcie rybki podawane klasycznie z nadzieniem ze słodkiej pasty z czerwonej fasoli azuki. Przygotowywane są również w innych wariantach od słodkich kremów czy lodów🍨 na kiełbaskach kończąc. Są one sprzedawane na każdym rogu w wielu miastach 🌸Kraju Kwitnącej Wiśni🌸.
Czy kiedykolwiek próbowaliście taiyaki? Jeśli nie, to zapraszamy na stoisko Taiyaki House, na którym znajdziecie także wiele innych smakołyków🍡🍙.