Uwaga!
Z przykrością informujemy, że większość przestrzeni przeznaczonych na stoiska została już z zarezerwowana. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia kolejnych zgłoszeń bądź przeniesienia ich na listę rezerwową. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Stoiska na AnimeCon Halloween

Konwent Kultury Japońskiej AnimeCon2019 nie jest jedynie zlotem fanów mangi i anime, przepełnionym atrakcjami związanymi z Krajem Kwitnącej Wiśni, lecz także doskonałym miejscem na zaprezentowanie wszelkiej maści produktów bliskich tematyce naszej imprezy.

Wydarzenie z roku na rok staje się coraz większe, a poprzednią edycję odwiedziło blisko 1700 uczestników. Mając na uwadze, poparty dobrze rokującymi statystykami, fakt że możemy zaoferować potencjalnym partnerom coraz więcej, chcielibyśmy serdecznie zaprosić do współpracy wszystkich zainteresowanych, zarówno stałych bywalców jak i tych, którzy AnimeCon chcą odwiedzić po raz pierwszy.

Pamiętajmy jednak że udostępnianie przestrzeni wystawowej warunkowane jest stosownymi zasadami, z którymi jak najlepiej postaramy się Państwa zapoznać.

Przestrzeń Wystawowa

Wszystkie z naszych przestrzeni wystawowych znajdują się na korytarzach obiektu, w którym odbywa się konwent.

Ustawienie stoisk jest ustalane przez Organizatora Konwentu, jednak każdy wystawca ma dowolność w rozplanowaniu miejsca wewnątrz wyznaczonej przestrzeni. O ile nie zostanie przez niego naruszona wyznaczona granica stoiska. Bardzo często zmiana położenia stoiska skutkuje naruszeniem zasad BHP co stwarza zagrożenie dla uczestników.

Największe największe przestrzenie wystawowe znajdują tuż przy wejściu głównym więc wszyscy, którzy są zainteresowani wystawieniem dużego stoiska powinni zwracać szczególną uwagę właśnie na miejsca w jego pobliżu.

Wszystkie dostępne przestrzenie wystawowe można dokładnie obejrzeć na załączonych poniżej planach.

STOISKA HANDLOWE:

Cena za każde stoisko handlowe podczas konwentu AnimeCon uwarunkowana jest ilością metrów kwadratowych, które zajmują poszczególne przestrzenie oraz atrakcyjnością ich umiejscowienia. Poszczególne przestrzenie przypisane są do czterech stref, z których każda odpowiada za inny przedział cenowy. Każda ze stref oznaczona jest innym kolorem na planach budynku znajdujących się powyżej.

Strefa I – 150zł/m2

Strefa II – 120zł/m2

Strefa III – 100zł/m2

Strefa Handmade – 50zł/m2

Organizator na podstawie osobistych ustaleń z wystawcami przydziela odpowiednią dla stoiska ilość ławek. Należy jednak pamiętać, że nie może być to ilość większa, niż jest w stanie zmieścić dana przestrzeń wystawowa.

Wymiary pojedynczej ławki to 50cm x 130cm. Do każdego stoiska dodawana jest taka ilość krzeseł, jakiej wymaga wystawca.

 

SYSTEM OBSŁUGI WALUTY KONWENTOWEJ:

Innowacyjny system walutowy jaki wykorzystujemy na AnimeCon, jest stosunkowo nowym tworem, który dopiero od niedawna funkcjonuje w środowisku twórców konwentów.

Dostrzegając jego potencjał postanowiliśmy że będzie on idealnym rozwiązaniem, którego wprowadzenia pomoże pozbyć się wszystkich problemów, z jakimi można się spotkać przy standardowym pokrywaniu części kosztów stoiska w barterze, a także będzie ważnym krokiem w kierunku rozwoju naszego konwentu.

Założenia systemu obsługi waluty konwentowej prezentują się następująco:

  1. Waluta konwentowa, którą można zdobyć podczas uczestnictwa we wszystkich konkursach traktowana jest jako normalny środek płatniczy na wszystkich stoiskach podczas konwentu AnimeCon.
  2. Sklepik konwentowy zostanie całkowicie zlikwidowany, co za tym idzie płatności za stoiska nie mogą zostać pokryte w barterze. Całość będzie zatem przyjmowana w gotówce w formie przelewu na konto ……………..
  3. Organizator przed zakończeniem konwentu zwraca wystawcom pieniądze za całą walutę konwentową, która została wydana na ich stoiskach. (Warunkiem jest jednak jej zwrot. Jeśli wystawca zgubi część waluty nie zostaną mu zwrócone za nią pieniądze)
  4. Waluta konwentowa na poziomie uczestnik-wystawca oraz wystawca-organizator jest wymieniana jeden do jednego.
  5. Każdy z wystawców przed rozpoczęciem konwentu otrzyma odpowiednią sumę waluty konwentowej, która służyć będzie do wydawania reszty. Kwota ta zostanie odliczona od końcowego rozliczenia.
  6. Przystąpienie do systemu obsługi waluty konwentowej jest warunkiem koniecznym do spełnienia dla każdego wystawcy, który chce wystawić swoje stoisko podczas Konwentu Kultury Japońskiej AnimeCon 2019.
Wszystkich zainteresowanych wystawieniem stoiska podczas konwentu AnimeCon, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego lub kontaktu poprzez adres mailowy: wystawcy@animecon.pl